Odc. 108. Joseph Murphy – książki „Wykorzystaj swój potencjał przez potęgę podświadomości”

with Brak komentarzy

Zapraszam Cię na podcast, którego głównym bohaterem są książki Josepha Murphy z cyklu „Wykorzystaj swój potencjał przez potęgę podświadomości”.

W dzisiejszym odcinku usłyszysz moją subiektywną recenzję 2-óch poradników życiowych, które napisał Joseph Murphy, nazywany często autorem poradników wszech czasów.

Jego najbardziej znana książka „Potęga podświadomości”, wydana po raz pierwszy w 1963 r. stała się bestsellerem. Została przetłumaczona na wiele języków, w tym polski, sprzedała się w milionach sztuk i do dziś jest wydawana.

W dzisiejszym odcinku opowiadam o dwóch książkach z serii „Wykorzystaj swój potencjał przez potęgę podświadomości”, wydanych przez wydawnictwo Rebis:

    • Księga I „Pokonaj lęk i obawy”
    • Księga II „Zdobądź bogactwo i odnieś sukces”

POSŁUCHAJ NA


Dr Joseph Murphy, z pochodzenia Irlandczyk był autorem wielu książek, programów i audycji radiowych. Specjalizował się w tematach duchowości, sztuki dobrego życia, filozofii i kultury. W dzisiejszym odcinku usłyszysz o nim więcej, ponieważ nie da się omawiać jego książek, nie wspominając o jego biografii.

Opowiadam dokładnie czego możesz spodziewać się po dwóch pierwszych książkach z cyklu „Wykorzystaj swój potencjał przez potęgę podświadomości”. Usłyszysz w tym podcaście co mi się w nich najbardziej podobało w tych książkach i co mnie zaskoczyło.

Opowiadam też, jak dziś czytam poradniki życiowe, a jak czytałam je 8 lat temu, kiedy zaczynałam swoją przygodę z rozwojem osobistym. Mówię o tym, za co ciągle lubię poradniki i dlaczego uważam, że hasło: „Możesz stać się tym, kim chcesz” warto powtarzać sobie i przypominać nie tylko czytając książki.

Posłuchaj odcinka, zwłaszcza, jeśli lubisz czytać poradniki. I koniecznie daj znać, jeśli czytałaś książki napisane przez J. Murphy ponieważ wiem, że każda z nas czyta je w innym momencie życia. Napisz w komentarzu, mailowo lub na Instagramie .

Odcinek powstał we współpracy z wydawnictwem Rebis. Zajrzyj na ich profil na Instagramie.

Okładki książek J. Murphy Księga 1 i 2.


ZAPISZ SIĘ

aby otrzymać dostęp do SPECJALNEGO ODCINKA o 22 książkach, które pomogły mi żyć bardziej autentycznie. 

ZAPISZ MNIE NA LISTĘ


KLUB KSIĄŻKOWY

dołącz bezpłatnie - wystarczy, że się zapiszesz! :)

ZAPISZ SIĘ DO KLUBU KSIĄŻKOWEGO

DODAJ OPINIĘ

tam, gdzie słuchasz audycji (aplikacja na telefonie, Spotify, Soundcloud, YouTube). To bardzo pomocne. Dzięki temu kolejna Kobieta trafi do naszego grona. :*


 

Spodobało Ci się? Podziel się! Zajmie Ci to parę sekund... :*

Zostaw Komentarz

LUBISZ CZYTAĆ KSIĄŻKI? ZAPISZ SIĘ DO KLUBU KSIĄŻKOWEGO