Słuchasz podcastu i czujesz się jak na kawie z koleżanką? 

Często po odcinku masz poczucie, że jest tyle ciekawych wątków i myśli, że najchętniej przyłączyłabyś się do rozmowy?

Miewasz ochotę, aby napisać maila czy komentarz do odcinka, ale potem jakoś trudno Ci to zebrać w całość?

Brakuje Ci czasem osób czy przestrzeni, aby porozmawiać na tematy, które pojawiają się w podcaście, albo te związane z Twoim rozwojem wewnętrznym?

Rozumiem to w pełni.

 

DLATEGO W 2021 ROKU POSTANOWIŁAM ROZSZERZYĆ PODCAST O NASZE SPOTKANIA.

CO O SPOTKANIACH PISAŁY UCZESTNICZKI?

Było super. Trochę się bałam na początku, ale zdziwiłam się jak szybko poczułam się komfortowo w tym, przecież, nieznanym mi gronie. Podcast przyciąga otwartych poszukiwaczy. 💕

 


Moje odczucia po pierwszym spotkaniu? Bardzo bardzo dobre. :) Zazwyczaj źle się czuję w większej grupie (a 6 osób to dla mnie już większa grupa), a tutaj kultura rozmowy była niesłychanie wysoka, każda z nas mogła się czuć wysłuchana, każda dostawała swoje "5 minut". To było bardzo relaksujące doświadczenie, a jednocześnie dające kopa energetycznego. Przeciekawe są słuchaczki podcastu, a i Ty, Agnieszko, jesteś super w kontakcie bardziej osobistym.

 

Iza


Już po pierwszym spotkaniu wiem, że to strzał w dziesiątkę. 💕 Taki życiowy mastermind, który daje pozytywnego kopa na parę dni. Jestem zachwycona osobami, które ten podcast przyciąga, nie mogę się doczekać, kiedy poznam kolejne.


Te spotkania są jak powiew wiosennego powietrza, które wpada przez otwarte okno. W często dusznym i nieprzyjaznym naszej psychice świecie social mediów udało się Agnieszce stworzyć miejsce, które osobom wrażliwym, zagubionym i przytłoczonym codziennością, daje wytchnienie i spokój. Wierzę, że z czasem będzie to też poczucie przynależności do wyjątkowej wspólnoty. Potrzebowałam czasu, żeby zrozumieć, jak ważna jest dla mnie uważna, czuła obecność innych kobiet. Te spotkania są na mojej liście rzeczy, które mnie odżywiają- obok jogi, spacerów po lesie i kilku innych „doładowywaczy”.

 

Anna Mizrahi


Spotkania, które organizuje Agnieszka są integralną częścią podcast'u i dają one możliwość słuchaczkom porozmawianie na tematy poruszane w odcinkach. Dyskusja odbywa się w przyjaznej i dojrzałej atmosferze. Agnieszce udało się stworzyć bezpieczną i miłą przestrzeń dla kobiet.

 

Magdalena


Gorąco zachęcam do udziału w spotkaniach dla słuchaczek podcastu "W związku z życiem", bo odbywają się one w niezwykle ciepłej i serdecznej atmosferze. Dają możliwość poznania innych wartościowych kobiet oraz rozmowy z nimi na głębszym poziomie. To naprawdę ciekawa przygoda. I dużo pozytywnej ekscytacji - możliwość usłyszenia Agnieszki w swoich słuchawkach już na innych zasadach niż podczas słuchania audycji :). Na pewno to świetny sposób na podniesienie poziomu endorfin :).

 

Monika


Myślałam że dziwnie będzie poznać kilka nowych osób na raz, ale po chwili okazało się że mamy te same głębokie przemyślenia. Wreszcie jest z kim pogadać o tematach podcastowych i nie tylko. A prowadząca - czułam jakbyśmy się znały kopę lat.

JAK WYGLĄDAŁY TAKIE SPOTKANIA?

Każde spotkanie odbywało się online w grupie maksymalnie do 6 osób (ze mną włącznie). Widziałyśmy się i słyszałyśmy nawzajem. Spotkania trwały półtorej godziny.

Trochę klub dyskusyjny, a trochę luźne, koleżeńskie spotkanie przy kawie, herbacie. :) 

TERMINY NAJBLIŻSZYCH SPOTKAŃ

AKTUALNIE NIE MA NOWYCH TERMINÓW SPOTKAŃ.

MASZ PYTANIA? 

Jeśli masz dodatkowe pytania odnośnie spotkań napisz śmiało maila albo bezpośrednio do mnie na Instagramie.