Odc. 65. SKĄD CZERPAĆ ODWAGĘ DO REALIZACJI MARZEŃ? CZ. 2.

with 3 komentarze

Rozmowa z Moniką Baczewską- Alexandropoulou z LoveSimple.

Cz. 2. „Grecka przygoda…”

Monika jest twórczynią marki Love Simple creations oraz sklepu internetowego LoveSimple, w którym można znaleźć przepiękne i mega funkcjonalne kalendarze, planery oraz inne dodatki do biura.

Z radością zaprosiłyśmy ją do naszego podcastu, nie tylko dlatego, że na co dzień korzystamy z produktów, które projektuje i tworzy.

Już za chwilę usłyszysz, że Monika to wulkan energii i kobieta, która SPEŁNIA W ŻYCIU SWOJE MARZENIA. Bardzo chciałyśmy się dowiedzieć jak ona to robi?

Skąd czerpie energię do realizacji marzeń?

Jak motywuje się do działania, także w momentach, w których musiała zaczynać w życiu zupełnie od nowa?

Historia powstania marki LoveSimple jest bardzo inspirująca.

Poznasz ją w dzisiejszym odcinku podcastu. Monika bardzo szczerze opowiada o tym dlaczego zdecydowała się założyć sklep online i tworzyć przepiękne kalendarze i planery.

Mówi także o pierwszym blogu i firmie z ozdobami na domowe party, która delikatnie mówiąc, nie cieszyła się sukcesami. Opowiada także o tym, jak po urodzeniu swoich córek zrzucała spory bagaż nadprogramowych kilogramów pod okiem nikomu wtedy jeszcze nieznanej w Polsce trenerki fitness Ewy Chodakowskiej… :) Ich przyjaźń trwa do dziś i jak usłyszysz w tym odcinku, miewa też wpływ na internetową działalność Moniki.

Z rozmowy dowiesz się, że relacje są bardzo ważne w życiu Moniki. Tak jak ta z właścicielką jednej z największych firm eventiowych w Atenach – Anje, z którą właśnie stworzyła ekskluzywną linię dodatków do domu i biżuterii „Charms collection 2020”. Na koniec rozmowy dowiesz się, co zainspirowało je do tej współpracy oraz nad czym jeszcze aktualnie pracuje Monika.

Posłuchaj dziś drugiej części rozmowy! 

Postanowiłyśmy podzielić tę niesamowitą, pełną energii oraz szczerości rozmowę na dwie części, ponieważ cała rozmowa trwała prawie 2 godziny. :)

W cz. 1. rozmawiałyśmy  o specyfice prowadzenia działalności online. Monika podzieliła się także niesamowicie inspirującymi historiami o tym, jak w młodości pracowała w Nowym Jorku i żyła swoim „American Dream”. Pod tym odcinkiem pojawił się taki komentarz:

Cześć Dziewczyny,

Świetna rozmowa. Monikę znam z online już kilka lat i korzystam z Jej produktów. Jej kalendarz był pierwszym, którego faktycznie używałam okrągły rok (inne po pierwszych miesiącach szły w kąt). Chociaż myślę, że to się zbiegło z boom’em na mój rozwój i fajnie razem zagrało.

Monika jeszcze dotąd online nie opowiadała w szczegółach tej części swojej historii związanej ze Stanami. Bardzo ważna pointa na koniec tego odcinka! O tym staram się pamiętać w swoich działaniach. Czekam na ciąg dalszy rozmowy i cieszę się, że to już za tydzień.

Pozdrawiam 😊
Ania

Wszystkie historie, którymi Monika bardzo szczerze dzieli się z nami ukazują cudowną moc działania. Mamy nadzieję, że także Tobie dodadzą mocy do wytrwałej realizacji własnych marzeń! :*

W notatkach pod odcinkiem znajdziesz wszystkie odnośniki do stron i wydarzeń, o których opowiadamy w rozmowie. :)

Napisz koniecznie w komentarzu swoje własne przemyślenia, które pojawiły się po wysłuchaniu tego odcinka! :*

POSŁUCHAJ ODCINKA PODCASTU

 


NOTATKI


ZAPISZ SIĘ

otrzymasz dostęp do wyjątkowego, niepublikowanego odcinka oraz przypomnienia o nowych odcinkach podcastu.

ZAPISZ MNIE NA LISTĘ

SŁUCHAJ PODCASTU 


DODAJ OPINIĘ

tam, gdzie słuchasz naszej audycji (aplikacja na telefonie, Spotify, Soundcloud, YouTube).

 To dla nas bardzo ważne! Dzięki temu kolejna Kobieta trafi do naszego grona. :*


DOŁĄCZ DO ROZMOWY

Nasza rozmowa to dopiero początek. Napisz, jaki jest Twój punkt widzenia.

Dodaj komentarz lub wyślij nam email . Nalegamy :*


MASZ POMYSŁ NA TEMAT KOLEJNEGO ODCINKA PODCASTU?

Napisz w komentarzu lub wyślij do nas email (TU). Bardzo chętnie rozmawiamy na tematy, o których do nas piszecie. :*

Spodobało Ci się? Podziel się! Zajmie Ci to parę sekund... :*

3 Odpowiedzi

 1. Paulina
  | Odpowiedz

  Witam Dziewczyny. Bardzo wciągająca, wartościowa, mądra rozmowa, za którą dziękuję. Porusza bardzo wiele wątków, kwestii, wydarzeń, wyzwań, trudów, ról, którym przychodzi nam sprostać, nie zawsze z sukcesem. Nie da się tego przegadać w dwie godziny :), ale te dwie godziny tutaj tchną optymizmem i nadzieją. I taką kobiecą siłą, że – po prostu – co nas nie zabije, to wzmocni i na pewno w jakiś sposób zaprocentuje. Monice życzę pomyślności w działaniu i szybkiej realizacji tych wszystkich pięknych projektów, a Agnieszce i Gosi znalezienia czasu na nagrywanie kolejnych podcastów, bo słucha się ich z przyjemnością. Przepraszam za tę poufałość, ale jestem tu już od jakiegoś czasu i czuję się zżyta, choć udzielam się po raz pierwszy :) Pozdrawiam serdecznie.

  • Agnieszka & Gosia
   | Odpowiedz

   Witaj Paulino!
   Dziękujemy Ci serdecznie za wiadomość. Cudownie, że podzieliłaś się swoimi przemyśleniami i że nas słuchasz! Bardzo się cieszymy, że intencja, z którą nagrywałyśmy tę rozmowę jest odczuwalna. :)
   Pozdrawiamy Cię serdecznie, pisz do nas częściej! :*

  • No cześć Paulinko:) Jak mi miło:) bardzo dziękuję za Twój komentarz, bo długo zastanawiałam się czy faktycznie mam co przekazywać…ale jak się okazuję, tyle już rzeczy wydarzyło się w moim życiu, tyle razy zaczynałam od początku, że o wielu działaniach z wielu lat wstecz sama zapomniałam ;) Rozmowa z Agnieszką to jak otwarcie starego albumu…. mi samej dała do myślenia:) Jestem szczęśliwa, ze mogłam się nią podzielić i jeszcze bardziej, że mogę inspirować inne kobiety <3 ściskam gorąco prosto z Aten <3

Zostaw Komentarz

LUBISZ CZYTAĆ KSIĄŻKI? ZAPISZ SIĘ DO KLUBU KSIĄŻKOWEGO