Odc. 99. Ciekawe książki #3

with Brak komentarzy

Zapraszam Cię na nowy podcast, w którym dzielę się inspiracjami książkowymi.

Jeśli od czasu do czasu zastanawiasz się: „Co przeczytać?”, to te odcinki będą dla Ciebie. :) 

POSŁUCHAJ NA

W tym cyklicznym podcaście o książkach, będę opowiadać o książkach „rozwojowych”, czyli poradnikach i książkach psychologicznych. Ale nie tylko. Uważam, że dobrze napisana powieść, autobiografia, czy zbiór esejów, doskonale pomagają poznawać inne punkty widzenia, a czasem lepiej zrozumieć siebie. Sama sięgam po książki, w których często ktoś trafnie nazywa to co czuję, widzę, czy myślę. A czasem poznaję świat z innej perspektywy i dzięki temu widzę i czuję szerzej. 

W tych podcastach możesz się spodziewać poleceń dobrze napisanych książek, które czyta się z przyjemnością. Choć nie zawsze są to książki na lekkie i łatwe tematy. Tematyka często łączy się z wątkami pojawiającymi się w podcaście. Raczej nie będą to nowości, bo zazwyczaj, gdy wszyscy się czymś zachwycają uciekam i wracam do tego po czasie. ;) 

Mam nadzieję, że nieraz Cię zaskoczę polecanymi tytułami książek. Ale liczę też na to, że od czasu do czasu będą to książki, które znasz i czytałaś. Mam nadzieję, że będziemy mogły wymienić się wrażeniami! Bo przecież nie wszystko jest dla wszystkich. Nie każdy temat i sposób opowiadania trafia do każdej z nas. 

Niech ten odcinek będzie dla Ciebie nie tylko źródłem czytelniczych inspiracji i dobrze spędzonym czasem w moim towarzystwie, ale także początkiem naszej rozmowy. Serio! 

Jeśli masz ochotę coś nam polecić, albo napisać o swoich wrażeniach, po przeczytaniu tych książek dodaj komentarz na dole tej strony, napisz do mnie na Instagramie lub mailowo! Bądźmy w kontakcie i inspirujmy się nawzajem. Wiem z doświadczeinia, że wychodzą z tego same dobre polecenia książkowe, a także świetne relacje. :) Ale nie wierz mi na słowo. Sprawdź sama! 


 

DOŁĄCZ DO ROZMOWY

Podziel się w komentarzu lub zajrzyj na mój profil na Instagramie


NOTATKI

WSPOMNIANE W DZISIEJSZYM PODCAŚCIE KSIĄŻKI

  • „Kierunek zwiedzania” Marcin Wicha
  • „Odpowiedzialna moda. Guilt-free przewodnik po slow fashion” Katarzyna Zajączkowska 
  • „Poezja dla początkujących” Adam Zagajewski 
  • „Agonia dźwięków” Jaume Cabre

POSŁUCHAJ TAKŻE INNYCH PODCASTÓW O KSIĄŻKACH

PODCASTY Z KASIĄ ZAJĄCZKOWSKĄ Z ODPOWIEDZIALNEJ MODY, O KTÓRYCH WSPOMINAM W ODCINKU


WESPRZYJ PODCAST NA PATRONITE

Co dwa tygodnie nowym odcinkiem "zapraszam Cię na kawę". Jeśli masz ochotę, możesz mi tę kawę "postawić". ;) Koszt wsparcia to nawet 9 zł miesięcznie. Wszystkim Patronkom przesyłam morze wdzięczności oraz mam dla Was pewną niespodziankę...

WESPRZYJ NA PATRONITE

ZAPISZ SIĘ

aby otrzymywać powiadomienia o nowych podcastach, planowanych SPOTKANIACH oraz inne niespodzianki

ZAPISZ MNIE NA LISTĘ


DODAJ OPINIĘ

tam, gdzie słuchasz audycji (aplikacja na telefonie, Spotify, Soundcloud, YouTube). To bardzo pomocne. Dzięki temu kolejna Kobieta trafi do naszego grona. :*


 

Spodobało Ci się? Podziel się! Zajmie Ci to parę sekund... :*

Zostaw Komentarz

LUBISZ CZYTAĆ KSIĄŻKI? ZAPISZ SIĘ DO KLUBU KSIĄŻKOWEGO