Odc. 105. Talenty w pracy i praca nad talentami

with Brak komentarzy

Zapraszam Cię na odcinek podcastu, w którym o badaniu CliftonStrenghts Instytutu Gallupa (potocznie znanym jako test Gallupa) rozmawiam z Moniką Juniewicz - Olejnik.

Monika jest doświadczoną headhunterką i konsultantką kariery. Pomaga klientom odkryć swój potencjał zawodowy i zmienić pracę na bardziej satysfakcjonującą. Główny temat naszej rozmowy to test Gallupa, a zawody. Zapytałam Monikę czy test osobowości Gallupa może pomóc w zmianie pracy, zwłaszcza, gdy chcemy znaleźć zawód zgodny z naszymi mocnymi stronami. Nie jest to jednoznaczne, ale Monika bardzo ciekawie opowiedziała o tym co to jest test Gallupa i czym różnią się mocne strony od talentów.


POSŁUCHAJ NA


W tym odcinku podcastu rozmawiałyśmy też o tym:

  • Jak rozumiane są w badaniu CliftonStrenghts talenty.
  • Czy talenty mogą się zmienić, czy są wrodzone. Sama robiłam 2 razy i opowiedziałam o tym, czy wyniki badania się zmieniły.
  • Co zrobić, jeśli jesteśmy zawiedzeniu wynikami testu Gallupa.
  • Za który wariant testu Gallupa warto zapłacić?
  • Czy i jak mówić o swoich talentach na rozmowie o pracę?
  • Czy warto zrobić test Gallupa nastolatkom?
  • Czy są inne, podobne testy osobowości, które mogą być alternatywą dla testu Gallupa?

Posłuchaj tej rozmowy, w której Monika dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą, a także poznasz nasze opinie o teście Gallupa. Koniecznie daj nam znać w komentarzu, mailowo lub na Instagramie , czy znasz swoje talenty? I czy pomaga Ci to w pracy? 

PODOBNE TEMATYCZNIE ODCINKI

Odc. 102. Jak zmienić pracę? Rozmowa z Moniką Juniewicz-Olejnik - idealny odcinek, gdy szukasz inpsiracji aby zmienić pracę na bardziej satysfakcjonującą.

Odc. 92. „AUTENTYCZNOŚĆ to nowa czerń” - rozmowa z Katarzyną Zajączkowską z podcastu Odpowiedzialna moda. Kasia dzieli się swoimi mocnymi stronami i opowiada min. o tym, co test Gallupa miał wspólnego z powstaniem jej podcastu o modzie.  

Odc. 75. ŻYCIE ZERO WASTE cz. 1. Decyzja o odejściu z etatu i życiu z pasji- rozmowa z Małgosią Budzich z Odnawiali, która min. podzieliła się historią zmiany zawodowej.

Odc. 47. TALENTY… Masz je, dlatego nie wahaj się ich użyć!


ZAPISZ SIĘ

aby otrzymać dostęp do SPECJALNEGO ODCINKA o 22 książkach, które pomogły mi żyć bardziej autentycznie. 

ZAPISZ MNIE NA LISTĘ


KLUB KSIĄŻKOWY

dołącz bezpłatnie - wystarczy, że się zapiszesz! :)

ZAPISZ SIĘ DO KLUBU KSIĄŻKOWEGO

DODAJ OPINIĘ

tam, gdzie słuchasz audycji (aplikacja na telefonie, Spotify, Soundcloud, YouTube). To bardzo pomocne. Dzięki temu kolejna Kobieta trafi do naszego grona. :*


 

Spodobało Ci się? Podziel się! Zajmie Ci to parę sekund... :*

Zostaw Komentarz

LUBISZ CZYTAĆ KSIĄŻKI? ZAPISZ SIĘ DO KLUBU KSIĄŻKOWEGO