Odc. 101. „Rób co możesz, tym co masz.” rozmowa z Agatą ze Studia Kiddo

with Brak komentarzy

Do rozmowy w 101 odcinku podcastu zaprosiłam twórczynię Kalendarza Wewnętrznej Mocy. 

Agata Boba ze Studia Kiddo jest ilustratorką i graficzką, mieszka na podkarpaciu i już od 4ech lat tworzy bardzo charakterystyczny, praktyczny, piękny i wspierający kobiety Kalendarz Wewnętrznej Mocy, który jeszcze do niedawna znany był jako Dziewczyński Kalendarz Mocy. Jeśli mnie znasz, to wiesz, że kalendarze to moja słabość, więc byłam niezwykle podekscytowana, gdy Agata zgodziła się wystąpić w podcaście i mogłam porozmawiać z twórczynią produktu, który bardzo lubię. Agata na swoim instagramie szczerze, naturalnie i otwarcie dzieli się też historiami związanymi ze zdrowiem psychicznym, więc wiedziałam, że to będzie rozmowa idealnie wpisująca się w klimat audycji. 


POSŁUCHAJ NA


Zapraszając Agatę do podcastu bardzo chciałam porozmawiać oczywiście o Kalendarzu Wewnętrznej Mocy, z którego Agata jest znana, a który ja sama z radością kupiłam już 3ci rok z rzędu. Ale kalendarz jest tylko pretekstem do rozmowy o kreatywności i tworzeniu, zdrowiu psychicznym oraz obecności w social mediach. 

W tej rozmowie zadałam Agacie pytania: 

  • Skąd pomysł na Dziewczyński Kalendarz Mocy? 
  • Jak pracuje nad kalendarzem? Agata podzieliła się opowieścią o kryzysie twórczym w tym roku, z którego wyłoniła się nowa formuła kalendarza. Opowiedziała też, jak podczas mastermindu u Aliny Szklarskiej z Design Your Life przyszedł do niej pomysł na nową odsłonę Kalendarza Wewnętrznej Mocy 2023.
  • Zapytałam ją także jak to robi, że ciągle tworzy? Jak karmi swoją kreatywność?  
  • Oraz jak to robi, że z taką lekkością i konsekwencją prowadzi swój profil na Instagramie. Przyznam, że bardzo mnie zainspirowała. 
  • Zapytałam też, czy  ma swoje  sprawdzone sposoby na dodawanie sobie wewnętrznej mocy (idąc tropem nazwy kalendarza ;).
  • I czy ma ulubione hasło z kalendarza 2023? W tym wątku pojawiło się sporo ciekawych myśli związanych ze zdrowiem psychicznym. Także rozmowa zaskakuje, porusza, przynajmniej mnie do samego końca. 

Dla mnie osobiście ta rozmowa była bardzo inspirująca. Spojrzenie Agaty jest takie spokojne i naturalne. Jest nam też blisko w wielu aspektach i jak się okazało, jesteśmy w tym samym wieku ;). I muszę też powiedzieć, że miałyśmy bardzo dobre flow, więc mam nadzieję, że ta rozmowa dostarczy Ci przy okazji sporo rozrywki. 

Oczywiście, jestem bardzo ciekawa co Ty z niej weźmiesz. Który wątek z Tobą zarezonuje. Podziel się tym dodając komentarz lub napisz do mnie na Instagramie albo mailowo!

 


 

NOTATKI

Agata Boba jest ilustratorką i graficzką, twórczynią Studia Kiddo. Tworzy autorskie grafiki w postaci plakatów, kartek okolicznościowych i kultowego już Kalendarza Wewnętrznej Mocy (który w 3ech pierwszych edycjach był Dziewczyńskim Kalendarzem Mocy). Na co dzień mieszka na Podkarpaciu z kotem (p)Rezydentem. Na swoim instagramowym profilu w naturalny i szczery sposób dzieli się urywkami z codzienności, oraz porusza tematy związane ze zdrowiem psychicznym. Zajmuje się też ceramiką, a dla relaksu maluje. 

KALENDARZ WEWNĘTRZNEJ MOCY 2023 KUPISZ W SKLEPIE STUDIA KIDDO. Liczba egzemplarzy jest co roku limitowana.

Zajrzyj na INSTAGRAM AGATY


WYPEŁNIJ ANKIETĘ

o której mówiłam w dzisiejszym odcinku. Zajmie Ci to około 10 minut. Twoje odpowiedzi bardzo mi pomogą. :)

WYPEŁNIJ ANKIETĘ


ZAPISZ SIĘ

aby otrzymać dostęp do SPECJALNEGO ODCINKA o 22 książkach, które pomogły mi żyć bardziej autentycznie. 

ZAPISZ MNIE NA LISTĘ


KLUB KSIĄŻKOWY

dołącz bezpłatnie - wystarczy, że się zapiszesz! :)

ZAPISZ SIĘ DO KLUBU KSIĄŻKOWEGO

DODAJ OPINIĘ

tam, gdzie słuchasz audycji (aplikacja na telefonie, Spotify, Soundcloud, YouTube). To bardzo pomocne. Dzięki temu kolejna Kobieta trafi do naszego grona. :*


 

Spodobało Ci się? Podziel się! Zajmie Ci to parę sekund... :*

Zostaw Komentarz

LUBISZ CZYTAĆ KSIĄŻKI? ZAPISZ SIĘ DO KLUBU KSIĄŻKOWEGO