Odc. 53. Stara PRZYJAŹŃ nie rdzewieje?

with 2 komentarze

W dzisiejszym odcinku rozmawiamy o PRZYJAŹNI.

Czy miałaś w życiu taki moment, gdy poczułaś, że Ty się zmieniłaś, a Twoi przyjaciele pozostali tacy, jak dawniej? I z przerażeniem odkryłaś, że wasze drogi się rozchodzą, choć ciągle łączą Was wspomnienia? Czy zastanawiałaś się wtedy nad tymi relacjami? Czułaś, że ich czas przeminął, lecz może kurczowo trzymałaś się ich, bo nie wiedziałaś gdzie i jak poznać nowych przyjaciół? I tak naprawdę nie byłaś do końca przekonana, czy potrzebujesz nowych przyjaciół?
Może wyjechałaś z rodzinnego miejsca i na nowo musiałaś budować swoją sieć kontaktów? Poznając nowe osoby czułaś, że mimo pierwszych radosnych uniesień nie z każdym będzie Ci po drodze? Ze smutkiem odkrywałaś, że nie dla każdego znajdzie się w Twoim życiu czas i miejsce… Może bardzo potrzebowałaś nowych przyjaciół, ale nie do końca wiedziałaś gdzie i jak znaleźć bratnie dusze w nowym miejscu? Może męczą Cię „small talki”, towarzyskie eventy, na których tłumy ludzi wymieniają się powierzchownymi uśmiechami, ale czujesz, że pownnaś na nich być, bo tylko tak można poznać nowych ludzi? Czy szukasz miejsca, gdzie mogłabyś  nawiązać głębokie relacje z wartościowymi ludźmi, którzy żyją podobnie jak Ty?
Może Twoja najbliższa przyjaciółka wyjechała i poczułaś nagła pustkę? Wierzyłaś, że Wasza relacja przetrwa, ale w codziennym biegu okazało się, że każda z Was żyje swoim życiem i nie bardzo macie o czym rozmawiać, gdy od czasu do czasu łączycie się przez Skype lub Whatssap?
Rozmawiamy dziś o PRZYJAŹŃI w kontekście wszystkich tych życiowych sytuacji, z którymi same musiałyśmy sobie kiedyś poradzić.  I choć nie znamy patentów na zdobywanie przyjciół i zawieranie głębokich relacji w kilku prostych krokach (bo chyba w przypadku takich relacji jest to niemożliwe…), to jednak testowałyśmy wiele różnych wariantów, o których opowiadamy w dzisiejszym odcinku podcastu.
Mówiąc o PRZYJAŹNI musiałyśmy opowiedzieć magiczną historię naszego  poznania. :) Przy okazji dzielimy się planami na przyszłość audycji, która ma być tylko pretekstem do tego, aby zebrać w jednym (na razie wirtualnym miejscu) inteligentne i ambitne Kobiety, które lubią prowadzić ze sobą głębokie rozmowy o życiu i wszystkich jego przedziwnych aspektach. :)
Do dzisiejszej rozmowy zainspirowało nas życie oraz list od jednej z Was. :* Jesteś ciekawa?

POSŁUCHAJ NOWEGO ODCINKA PODCASTU


ZAPISZ SIĘ

aby otrzymywać powiadomienia o nowych odcinkach. ZAPISZ MNIE NA LISTĘ

JAK SŁUCHAĆ PODCASTU


DODAJ OPINIĘ

Dodaj opinię TAM, GDZIE SŁUCHASZ naszej audycji (aplikacja na telefonie, Spotify, Soundcloud, YouTube). To dla nas ważne. Dzięki temu kolejna Kobieta trafi do naszego grona. :*

DOŁĄCZ DO ROZMOWY

Jesteśmy ciekawe jaki jest Twój punkt widzenia na tematy poruszone w dzisiejszym odcinku? Napisz o tym w komantarzu. Zajmie Ci to tylko chwilę. :*

MASZ POMYSŁ NA TEMAT?

Napisz w komentarzu lub  email (TU). Bardzo chętnie rozmawiamy na tematy, o których do nas piszecie. :*
Spodobało Ci się? Podziel się! Zajmie Ci to parę sekund... :*

2 Odpowiedzi

 1. Kasia
  | Odpowiedz

  Wariaci wszystkich krajów łaczmy się! Oh marzy mi się takie spotkanie z Wami na żywo! Bez small talków oczywiście ;-)

  • Agnieszka & Gosia
   | Odpowiedz

   Nam też się marzy… Życie ostatnio pokazuje, że najwet najbardziej szalone marzenia da się spełnić, choć wymaga to czasu i cierpliwości… Także nie możemy nic obiecać, bo to jeszcze nie plany ale ciągle marzenia, ale wierzymy, że któregoś dania takie spotkanie nastąpi! :* Pozdrawiamy!

Zostaw Komentarz