Odc. 29. CIENIE macierzyństwa… Bo blaski każdy zna. ;)

with Brak komentarzy

Odcinek na temat macierzyństwa planowałyśmy nagrać od jakiegoś czasu. Postanowiłyśmy, że będzie idealnym prezentem dla wszystkich mam – z okazji ich święta… Dlatego publikujemy go właśnie dziś!

Obie jesteśmy mamami małych dziewczynek i choć żadna z nas, nie lubuje się w wielogodzinnych rozmowach o dzieciach, to siłą rzeczy często nasze rozmowy właśnie na ten temat „schodzą”. Każda z nas bardzo realistycznie podchodzi do tego tematu, czyli docenia to, co w macierzyństwie piękne i pełne słodyczy ale nieraz przełykamy gorzkie pigułki związane z byciem mamą. Dlatego nagrałyśmy rozmowę na ten temat. Obie mamy wrażenie, że w mediach o blaskach macierzyństwa mówi się wiele, a o cieniach często się milczy. Dlaczego tak jest? Zastanawiamy się nad tym wspólnie. Dzielimy się przy tym naszymi osobistymi doświadczeniami związanymi między innymi z karmieniem piersią i opieką nad dziećmi.

Rozmawiamy z intencją odczarowania pewnych mitów i wsparcia kobiet, które nieraz przechodzą trudniejsze chwile. Tą rozmową dajemy jasny sygnał, że my mamy, nie jesteśmy same w trudnych chwilach. :* Choć miałyśmy rozmawiać jako matki, okazało się, że w rozmowie pojawił się też wątek o naszych mamach. Dlatego odcinek będzie ciekawy nie tylko dla tych z Was, które są mamami. ;)

Zapraszamy Was serdecznie na najnowszy odcinek, który jest pełen emocji, osobistych historii, refleksji i pytań. Gdy go wysłuchacie, podzielcie się z nami swoimi doświadczeniami i refleksjami!

 

ZAPRASZAMY CIĘ DO WYSŁUCHANIA ODCINKA AUDYCJI /PODCASTU 

na SoundCloud

 

na YouTube


Dołącz do rozmowy!  

Podziel się z nami swoimi przemyśleniami w komentarzu, lub napisz do nas email.

Jeśli zainteresowała Cię ta rozmowa i znasz kogoś, z kim chciałabyś się nią podzielić, to udostępnij link. Może będzie to dobry wstęp do ciekawej rozmowy między wami. :)


Słuchaj audycji na:

YouTube (tu) (zasubskrybuj kanał, aby dostawać powiadomienia o nowych odcinkach);

iTunes (tu) (jeśli dodasz opinię, będzie nas coraz więcej);

 Soundcloud (tu) (dodaj nas do ulubionych);

 aplikacji do podcastów (wpisz w wyszukiwarkę: W związku z życiem).


LUBISZ NASZĄ AUDYCJĘ? 

Mamy do Ciebie ogromną prośbę.

Dodaj krótką recenzję (wystarczy jedno lub dwa zdania) w miejscu, gdzie słuchasz naszej audycji. Dzięki temu będziemy mogły dotrzeć do większej liczby Kobiet i zbudować społeczność.


Damy Ci znać o nowej rozmowie. Chcesz? 

Zostaw Komentarz