POZNAJ OSOBY, Z KTÓRYMI ROZMAWIAŁAM W PODKAŚCIE

Agnieszka Pacyga Łebek podkast

Agnieszka Pacyga-Łebek

Dyplomowana psychoterapeutka w nurcie psychodynamicznym, dyplomowana socjoterapeutka oraz trenerka komunikacji interpersonalnej. Zajmuje się leczeniem zaburzeń nerwicowych, depresji oraz zaburzeń osobowości u osób dorosłych. Autorka unikatowej na rynku książki dla dzieci o emigracji „Wlazł kotek na płotek i szprecha”, którą napisała i wydała, aby pomagać dzieciom oswoić temat mieszkania za granicą. Na co dzień pracuje w gabinecie w Gliwicach oraz udziela konsultacji online.

POSŁUCHAJ NASZEJ PODCASTOWEJ ROZMOWY 

Odc. 115. Etapy emigracji - teoria a doświadczenie

Odc. 114. Granice (w) wolności.

Odc. 113. Przyjaźń to magia?

Odc. 111. Dorosłość, a dojrzałość. Rozmowa z psychoterapeutką Agnieszką Pacygą-Łebek. 

Odc. 71. Zdrowie psychiczne w czasach kryzysu.

 

Agnieszka Pankau, czuła korektorka

Aga Pankau

Jest redaktorką i korektorką tekstów (książek, e-booków, treści biznesowych). Od trzech lat działa w sieci jako Czuła Korektorka. Otacza opieką nie tylko książki, ale i autorów, zapewniając im współpracę pełną wsparcia i motywacji.

POSŁUCHAJ PODCASTOWEJ ROZMOWY

Odc. 110. O czytaniu, pisaniu i spełnianiu marzeń z Czułą Korektorką.


 

Agata Rek gościni podcastu W związku z życiem

Agata Rek

Jest artystką interdyscyplinarną oraz projektantką wizualną, specjalizującą się w technice kolażu. Jej ogromna pasja do vintage koncentruje się głównie na modzie i dekoracji wnętrz. W roku 2021 sfinalizowała pionierski e-book "#vintagizeit, zakochaj się w modzie vintage, od podszewki". Książka została polecona przez Vogue oraz Elle i zdobyła uznanie wielu czytelników.

POSŁUCHAJ PODCASTOWEJ ROZMOWY

Odc. 109. Droga artystki.


 

Anna Jera podcast W zwiąku z życiem

Anna Jera

Trenerka kognitywna, superwizorka, mentorka coacherka, terapeutka. Od ponad dziesięciu lat prowadzi sesje indywidualne i grupowe. Współautorka licznych książek z dziedziny rozwoju osobistego i psychologii, min. książki „Wolna i szczęśliwa. Jak wyzwolić się z toksycznego związku”. Dyrektorka programowa w Instytucie Kognitywistyki.

POSŁUCHAJ PODCASTOWEJ ROZMOWY

Odc. 106. TOKSYCZNE ZWIĄZKI. Jak się z nich uwolnić? Anna Jera i Maciej Bennewicz


 

Maciej Bennewicz podcast w związku z życiem

Maciej Bennewicz

Menadżer, trener kognitywny, superwizor, artysta plastyk, terapeuta i coach z 35-letnim doświadczeniem w pracy z ludźmi. Założyciel Instytutu Kognitywistyki, organizacji kształcącej zawodowych coachów i mentorów i socjoterapeutów w modelu Psychologii Doświadczeń Subiektywnych. Autor i współautor licznych artykułów, a także ponad 30 książek z tematyki psychologicznej i rozwoju osobistego. min. książki „Wolna i szczęśliwa. Jak wyzwolić się z toksycznego związku”.

POSŁUCHAJ PODCASTOWEJ ROZMOWY

Odc. 106. TOKSYCZNE ZWIĄZKI. Jak się z nich uwolnić? Anna Jera i Maciej Bennewicz


 

Gościni podcastu Monika Juniewicz - Olejnik

Monika Juniewicz-Olejnik

Doświadczona konsultantka kariery, doradca zawodowy i headhunterka. Przez swoją stronę, kursy i konsultacje pomaga odkryć potencjał zawodowy i znaleźć satysfakcjonującą pracę.

POSŁUCHAJ PODCASTOWYCH ROZMÓW

Odc. 105. Talenty w pracy i praca nad talentami.

Odc. 102. Jak zmienić pracę? Rozmowa z Moniką Juniewicz-Olejnik 


 

Gościni podcastu W związku z życiem Agata Boba

Agata Boba

Ilustratorka i graficzka. Twórczyni Studia Kiddo, w którym do 2022 roku tworzyła i sprzedawała autorskie grafiki w postaci plakatów, kartek okolicznościowych i kultowego Kalendarza Wewnętrznej Mocy. Na co dzień mieszka na Podkarpaciu z kotem (p)Rezydentem. Na swoim instagramowym profilu w naturalny i szczery sposób dzieli się urywkami z codzienności, oraz porusza tematy związane ze zdrowiem psychicznym. Zajmuje się też ceramiką, a dla relaksu maluje. 

POSŁUCHAJ PODCASTOWEJ ROZMOWY

Odc. 101. "Rób co możesz, tym co masz." Agata ze Studia Kiddo


 

Anja Franczak gościni podcastu w związku z życiem

Anja Franczak

Certyfikowana towarzyszka w żałobie, w trakcie dwuletniego kursu kształcenia na doulę umierania. W 2020 roku założyła Instytut Dobrej Śmierci.

Zdjęcie: Magdalena Prokop-Duchnowska.

POSŁUCHAJ NASZEJ ROZMOWY

Odc. 95. Jak przeżyć śmierć bliskiej osoby? Rozmowa o żałobie z Anją Franczak.


 

Terapeutka Monika Dąbrowadzka - podcast o uważności

Monika Dąbrowska

Terapeutka i praktyk mindfulness. Pracuje w nurcie TSR (Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach), który integruje z elementami terapii ACT. Do pracy terapeutycznej włącza praktyki mindfulness oparte na dowodach naukowych oraz czerpie z neuronauki. Od grudnia 2019 rozwija inicjatywę Stan Uważności - przestrzeń w internecie, która zaprasza do zatrzymania się, złapania oddechu i bycia bliżej siebie. 

POSŁUCHAJ NASZEJ ROZMOWY

ODC. 94. Na czym polega UWAŻNOŚĆ i MINDFULNESS? Rozmowa z Moniką Dąbrowską


 

Magdalena Hasenbeck kolażystka i arteterapeutka

Magdalena Hasenbeck

Kolażystka i arteterapeutka. Siła obrazu fascynuje ją jak niektórych brzmienie muzyki. Kolaż jest niesamowitą techniką artystyczną, przez którą lubi komunikować się ze światem. Jej kolaże są opowieściami dnia codziennego. Chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami z innymi, lubi prowadzić warsztaty i zachęcać uczestników do kreatywnego działania. Obrazy mają ogromna siłę, dlatego wybór zawodu artterapeutki był dla niej naturalną kontynuacją jej artystycznych fascynacji.

POSŁUCHAJ NASZYCH ROZMÓW

 

KATARZYNA ZAJĄCZKOWSKA - FAJTO

Katarzyna Zajączkowska

Autorka podcastu Odpowiedzialna Moda, projektantka ubioru z kilkunastoletnim stażem w branży, uczy świadomej mody na uczelni i warsztatach stylu. Ma alergię na sierść kotów i fast fashion, lubi żeńskie końcówki, tęczę i za długie rozmowy.

POSŁUCHAJ PODCASTOWYCH ROZMÓW 

Carolina Const

Carolina Const

Punk joginka, trenerka personalna i kliniczna aromaterapeutka, dla której powrót do zdrowia to wyraz buntu. Wykurza bzdury z polskiej przestrzeni jogicznej, rozprawia się z tabu, ale przede wszystkim wspiera uczestników swoich kursów i zajęć w odzyskaniu równowagi po życiowych wybojach, dostrajaniu się do własnego głosu i czerpaniu ze swojej historii supermocy. Przynosi Polsce pionierskie metody, takie jak Joga świadoma traumy, i godzi fałszywe sprzeczności: intuicję i rozum, siłę i wrażliwość, czułość i bunt.

POSŁUCHAJ PODCASTOWYCH ROZMÓW 

 

Kasia Warpas - zdjęcie

Kasia Warpas

Kobieta renesansu. Za dnia pracuje jako projektantka wystaw muzealnych. Posiada  tytuł doktora w dziedzinie interaktywnych narracji dla najmłodszych. Po godzinach fotografuje leśne mikroświaty i pisze mini-felietony dla kobiet, które chcą żyć bardziej w zgodzie ze sobą. Jako ilustratorka współpracowała m.in. z magazynem dla dzieci "Świerszczyk".Jej artykuły i wywiady pojawiały się na łamach kwartalnika "Ryms". Aktualnie fotografuje porody i robi reportażowe sesje zdjęciowe noworodkom i kobietom w ciąży w Bawarii pod Monachium.

POSŁUCHAJ NASZYCH PODCASTOWYCH ROZMÓW 

 

Małgorzata Budzich podkast

Małgorzata Budzich

Stworzyła Odnawialnię - blog, który jest miejscem wymiany doświadczeń i inspiracji, jak sprytnie ogarniać samodzielną renowację mebli w domowych warunkach. Jest autorką książki "Meble od nowa. Domowe renowacje" wydanej w 2019 r. oraz kursu online "Hałas od nowa", w którym od podstaw uczy odnawiania krzesła Hałas. Prowadzi także stacjonarne warsztaty odnawiania starych mebli w Warszawie, a czasem w innych polskich miastach.

POSŁUCHAJ NASZYCH  PODCASTOWYCH ROZMÓW 

 

Małgorzata Zięba podkast

Małgorzata Zięba

Psychodietetyczka, coach, terapeutka w nurcie Gestalt w trakcie nauki. Poprzez pracę indywidualną w gabinecie, artykuły, ebooki oraz kursy online pomaga kobietom uzdrowić ich relacje z jedzeniem. Specjalizuje się w problemach związanych z jedzeniem emocjonalnym, błędnym kołem diet i efektów jojo. Pomaga kobietom uczyć się jeść uważniej i intuicyjnie.

POSŁUCHAJ NASZYCH PODCASTOWYCH ROZMÓW 

 

Monika Baczwska podkast

Monika Baczewska - Alexandropoulou

Twórczyni marki Love Simple creations oraz sklepu internetowego LoveSimple, w którym możesz kupić przepiękne i mega funkcjonalne kalendarze, planery oraz inne dodatki do biura. Na co dzień mieszka w Atenach z mężem Grekiem i dwoma córkami, które kocha nad życie. 

POSŁUCHAJ NASZYCH PODCASTOWYCH ROZMÓW 

 

Joanna Chmura

Joanna Chmura

Psycholog i coach. Pracuje z klientami indywidualnymi i biznesowymi w tematyce wewnętrznego przywództwa i związanych z nim: autentyczności, poczucia własnej wartości oraz odwagi. Prowadzi warsztaty, wykłady, webinaria oraz sesje indywidualne. Jej wiodącą inspiracją jest dr Brené Brown, u której uczyła się z pierwszej ręki w Huston. Joasia jako jedyna osoba z Europy, należy do jej zespołu międzynarodowych mówców Dare to Lead™ Speaking Team.

POSŁUCHAJ NASZEJ PODCASTOWEJ ROZMOWY

Odc. 17. Odwaga do bycia AUTENTYCZNĄ. Rozmowa z Joanną Chmurą.

 

Małgorzata Pawlińska

Małgorzata Pawlińska 

Małgosię trudno nazwać Gościnią, ponieważ przez długi czas była współtwórczynią podcastu. Idea audycji wyrosła z naszych przyjacielskich rozmów. Małgosia jest psychologiem i coachem. Specjalizuje się w tematach depresji, odporności psychicznej, wysokiej wrażliwości, a także terapii ACT.

NASZE WSPÓLNE ODCINKI: od 1 do 16; od 18 do 63; od 66 do 70.