W podkaście mam przyjemność rozmawiać z cudownymi Kobietami.

POZNAJ JE WSZYSTKIE

Monika Juniewicz-Olejnik

Monika jest doświadczoną konsultantką kariery, doradcą zawodowym i headhunterką. Przez swoją stronę, kursy i konsultacje pomaga odkryć potencjał zawodowy i znaleźć satysfakcjonującą pracę.

POSŁUCHAJ PODCASTOWEJ ROZMOWY

Odc. 102. Jak zmienić pracę? Rozmowa z Moniką Juniewicz-Olejnik ( PREMIERA 7.12.22)


 

Gościni podcastu Monika Juniewicz - Olejnik

Agata Boba

Agata jest ilustratorką i graficzką, twórczynią Studia Kiddo. Tworzy autorskie grafiki w postaci plakatów, kartek okolicznościowych i kultowego już Kalendarza Wewnętrznej Mocy. Na co dzień mieszka na Podkarpaciu z kotem (p)Rezydentem. Na swoim instagramowym profilu w naturalny i szczery sposób dzieli się urywkami z codzienności, oraz porusza tematy związane ze zdrowiem psychicznym. Zajmuje się też ceramiką, a dla relaksu maluje. 

POSŁUCHAJ PODCASTOWEJ ROZMOWY

Odc. 101. "Rób co możesz, tym co masz." Agata ze Studia Kiddo


 

Gościni podcastu W związku z życiem Agata Boba

Anja Franczak

Jest certyfikowaną towarzyszką w żałobie, w trakcie dwuletniego kursu kształcenia na doulę umierania. W 2020 roku założyła Instytut Dobrej Śmierci. Zdjęcie: Magdalena Prokop-Duchnowska.

POSŁUCHAJ NASZEJ ROZMOWY

Odc. 95. Jak przeżyć śmierć bliskiej osoby? Rozmowa o żałobie z Anją Franczak.


 

Anja Franczak gościni podcastu w związku z życiem

Monika Dąbrowska

jest terapeutką i praktykiem Mindfulness. Pracuje w nurcie TSR (Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach), który integruje z elementami terapii ACT. Do pracy terapeutycznej włącza praktyki Mindfulness oparte na dowodach naukowych oraz czerpie z neuronauki. Od grudnia 2019 rozwija inicjatywę Stan Uważności - to przestrzeń w internecie, która zaprasza do zatrzymania się, złapania oddechu i bycia bliżej siebie. 

POSŁUCHAJ NASZEJ ROZMOWY

ODC. 94. Na czym polega UWAŻNOŚĆ i MINDFULNESS? Rozmowa z Moniką Dąbrowską


 

Terapeutka Monika Dąbrowadzka - podcast o uważności

Magdalena Hasenbeck

Kolażystka i arteterapeutka. Siła obrazu fascynuje ją jak niektórych brzmienie muzyki. Kolaż jest niesamowitą techniką artystyczną, przez którą lubi komunikować się ze światem. Jej kolaże są opowieściami dnia codziennego. Chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami z innymi, lubi prowadzić warsztaty i zachęcać uczestników do kreatywnego działania. Obrazy mają ogromna siłę, dlatego wybór zawodu artterapeutki był dla niej naturalną kontynuacją jej artystycznych fascynacji.

POSŁUCHAJ NASZEJ ROZMOWY

 

Magdalena Hasenbeck kolażystka i arteterapeutka

Katarzyna Zajączkowska

Autorka podcastu Odpowiedzialna Moda, projektantka ubioru z kilkunastoletnim stażem w branży, uczy świadomej mody na uczelni i warsztatach stylu. Ma alergię na sierść kotów i fast fashion, lubi żeńskie końcówki, tęczę i za długie rozmowy.

POSŁUCHAJ NASZYCH ROZMÓW 

KATARZYNA ZAJĄCZKOWSKA - FAJTO

Carolina Const

Carolina to punk joginka, trenerka personalna i kliniczna aromaterapeutka, dla której powrót do zdrowia to wyraz buntu. Wykurza bzdury z polskiej przestrzeni jogicznej, rozprawia się z tabu, ale przede wszystkim wspiera uczestników swoich kursów i zajęć w odzyskaniu równowagi po życiowych wybojach, dostrajaniu się do własnego głosu i czerpaniu ze swojej historii supermocy. Przynosi Polsce pionierskie metody, takie jak Joga świadoma traumy, i godzi fałszywe sprzeczności: intuicję i rozum, siłę i wrażliwość, czułość i bunt.

POSŁUCHAJ NASZYCH ROZMÓW 

 

Carolina Const

Kasia Warpas

Kasia to kobieta renesansu. Za dnia pracuje jako projektantka wystaw muzealnych. Posiada też tytuł doktora w dziedzinie interaktywnych narracji dla najmłodszych. Po godzinach fotografuje leśne mikroświaty i pisze mini-felietony dla kobiet, które chcą żyć bardziej w zgodzie ze sobą. Jako ilustratorka współpracowała m.in. z magazynem dla dzieci "Świerszczyk". A jej artykuły i wywiady pojawiały się na łamach kwartalnika "Ryms".

POSŁUCHAJ NASZYCH ROZMÓW 

 

Kasia Warpas - zdjęcie

Małgorzata Budzich

Małgosia stworzyła Odnawialnię - blog, który jest miejscem wymiany doświadczeń i inspiracji, jak sprytnie ogarniać samodzielną renowację mebli w domowych warunkach. Jest autorką książki "Meble od nowa. Domowe renowacje" wydanej w 2019 r. oraz kursu online "Hałas od nowa", w którym od podstaw uczy odnawiania krzesła Hałas. Prowadzi także stacjonarne warsztaty odnawiania starych mebli w Warszawie, a czasem w innych polskich miastach.

POSŁUCHAJ NASZYCH ROZMÓW 

 

Małgorzata Budzich podkast

Małgorzata Zięba

Małgosia jest psychodietetyczką i coachem. Poprzez pracę indywidualną w gabinecie, artykuły, ebooki oraz kursy online pomaga kobietom uzdrowić ich relacje z jedzeniem. Specjalizuje się w problemach związanych z jedzeniem emocjonalnym, błędnym kołem diet i efektów jojo. Pomaga kobietom uczyć się jeść uważniej i intuicyjnie.

POSŁUCHAJ NASZYCH ROZMÓW 

 

Małgorzata Zięba podkast

Agnieszka Pacyga Łebek

Agnieszka jest dyplomowanym psychoterapeutą psychodynamicznym i dyplomowanym socjoterapeutą oraz trenerem komunikacji interpersonalnej. Zajmuje się leczeniem zaburzeń nerwicowych, depresji oraz zaburzeń osobowości u osób dorosłych. Autorka unikatowej na rynku książki dla dzieci o emigracji „Wlazł kotek na płotek i szprecha”, którą napisała i wydała, aby pomagać dzieciom oswoić temat mieszkania za granicą. Na co dzień pracuje w gabinecie w Gliwicach oraz udziela konsultacji online.

POSŁUCHAJ NASZEJ ROZMOWY 

Odc. 71. Zdrowie psychiczne w czasach kryzysu.

 

Agnieszka Pacyga Łebek podkast

Monika Baczewska - Alexandropoulou

Monika jest twórczynią marki Love Simple creations oraz sklepu internetowego LoveSimple, w którym możesz znaleźć przepiękne i mega funkcjonalne kalendarze, planery oraz inne dodatki do biura. Na co dzień mieszka w Atenach z mężem Grekiem i dwoma córkami, które kocha nad życie. 

POSŁUCHAJ NASZYCH ROZMÓW 

 

Monika Baczwska podkast

Joanna Chmura

Joasia jest psychologiem i coachem. Pracuje z klientami indywidualnymi i biznesowymi w tematyce wewnętrznego przywództwa i związanych z nim: autentyczności, poczucia własnej wartości oraz odwagi. Prowadzi warsztaty, wykłady, webinaria oraz sesje indywidualne. Jej wiodącą inspiracją jest dr Brené Brown, u której uczyła się z pierwszej ręki w Huston. Joasia jako jedyna osoba z Europy, należy do jej zespołu międzynarodowych mówców Dare to Lead™ Speaking Team.

POSŁUCHAJ NASZEJ ROZMOWY

Odc. 17. Odwaga do bycia AUTENTYCZNĄ. Rozmowa z Joanną Chmurą.

 

Joanna Chmura

Małgorzata Pawlińska 

Małgosię trudno nazwać Gościnią, ponieważ przez długi czas była współtwórczynią podkastu. Idea audycji wyrosła z naszych przyjacielskich rozmów, o czym możesz posłuchać na stronie o podkaście. Małgosia jest psychologiem i coachem. Specjalizuje się w tematach depresji, odporności psychicznej, wysokiej wrażliwości, a także terapii ACT.

NASZE WSPÓLNE ODCINKI: od 1 do 16; od 18 do 63; od 66 do 70.

 

Małgorzata Pawlińska