Długa przerwa i zmiany w audycji.

with Brak komentarzy

Witaj,

dziś zamiast odcinka będzie krótka, ale ważna wiadomość.

Jeśli słuchasz audycji regularnie zapewne zdziwiła Cię, a może zaniepokoiła długa przerwa w nagraniach. Odcinki pojawiały się przez ostatnie ponad dwa lata bardzo regularnie. Najpierw co tydzień, a później co dwa tygodnie. Ostatni, 70 odcinek, który nagrałyśmy w odpowiedzi na pytanie jednej z Was zakończyłyśmy jak zawsze beztroskim i radosnym: „Do zobaczenia w kolejnym odcinku”. Było to, jak zawsze bardzo szczere z naszej strony. Jednak po tamtym nagraniu coś zupełnie niespodziewanie się zmieniło.

Gosia ze względu na sytuację osobistą musiała zrezygnować z prowadzenia audycji.

Było to bardzo zaskakujące, także dla mnie i powiem szczerze obie potrzebowałyśmy czasu aby się z tym oswoić. Przede wszystkim tak osobiście, ponieważ jeśli znasz nas z audycji to wiesz, że miałyśmy przyjacielską relację. I bardzo zależało nam, aby sytuacja związana z podcastem nie wpłynęła na to.

Po około miesiącu, gdy sytuacja okrzepła postanowiłyśmy powiadomić Was – nasze drogie Słuchaczki o zaistniałej zmianie drogą, która zawsze była dla nas głównym kanałem komunikacji, czyli mailowo. Wszystkie zapisane na listę osoby otrzymały dwa maile. Wiadomość ode mnie, w której pisałam o tym co się stało i informowałam, że za jakiś czas pojawią się kolejne odcinki podcastu oraz drugiego maila od Gosi z informacją o jej decyzji.

Mam świadomość, że nie każda osoba czyta maile lub jest zapisana na listę (tu możesz się zapisać), także postanowiłam zamieścić także tutaj krótką informację na ten temat. Zwłaszcza, że różnymi kanałami pytałyście: „Co się stało?”.

W związku z zaistniałą sytuacją potrzebowałam więcej czasu, aby zastanowić się nad kształtem audycji.

Czy dalej ją kontynuować? Czy może zmienić nazwę na „autentyczne monologi (dla) kobiet” ;)? Kogo zapraszać i w jakiej formule prowadzić kolejne rozmowy?

Nie da się zastąpić Małgosi i mam świadomość, że audycja w takim kształcie jak dotychczas jest nie do odtworzenia. Z drugiej strony wiem, że przez ostatnie, prawie że trzy lata, udało nam się zbudować społeczność cudownych kobiet. Wrażliwych, inteligentnych, ciekawych siebie i świata, które interesują się rozwojem osobistym, psychologią i chcą poznać oraz zrozumieć siebie.

Audycja składała się głównie z naszych rozmów. W międzyczasie gościłyśmy na antenie 2 niesamowite kobiety: psycholożkę Joasię Chmurę oraz Monikę Baczewską – Alexandropoulou twórczynię marki LoveSimple, z którymi przeprowadziłam ciekawe i bardzo autentyczne rozmowy. Wiem, że te odcinki także przypadły Wam do gustu. Dlatego postanowiłam kontynuować audycję w formie rozmów z kobietami podobnymi do nas, zapraszać też psychoterapeutki i inne osoby zajmujące się od strony profesjonalnej zdrowiem psychicznym, mające ciepłe i empatyczne podejście do tematów oraz chętne do otwartej i autentycznej rozmowy.

Już niedługo pojawią się pierwsze odcinki, można powiedzieć z „nowej serii” audycji. Mam nadzieję, że będą one dla Ciebie wartościowe, a W związku z życiem będzie taką przystanią – miejscem w internecie, gdzie możemy rozmawiać autentycznie, wspólnie rozmyślać, rozwijać się w swoim tempie i być z otwartą głową i sercem.

Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz coś napisać, możesz dodać komentarz pod tym wpisem lub napisać do mnie bezpośrednio TU.

Zachęcam Cię też do dołączenia do społeczności na Instagramie (tutaj), jeśli tam bywasz.

Wiem, że to medium nie jest idealnym miejscem do kameralnych rozmów, jednak bywam tam ostatnio bardzo regularnie i odkrywam, że jest to także miejsce do bezpośrednich kontaktów. Sama poznałam tam ostatnio wiele ciekawych i kreatywnych osób. Instagram ma swoje różne oblicza i „zakątki” i wydaje mi się na ten moment być narzędziem, dzięki któremu możemy prowadzić między sobą bardziej codzienne rozmowy, rozwijać pewne wątki, które pojawiają się w audycji. Mam nadzieję, że dzięki niemu będziecie też wpływać na kolejne rozmowy, wybierać nowych gości itp. Dlatego, jeśli lubisz tam bywać, śmiało oznaczaj audycję i używaj #wzwiazkuzzyciem i #autentycznerozmowydlakobiet . Mam nadzieję, że będziemy mogły się w ten sposób lepiej poznać, jeśli masz na to ochotę.

Jeśli wolisz formę bezpośredniego kontaktu i trzymasz się z dala od social mediów, droga mailowa to też świetny sposób kontaktu.

Do zobaczenia! :) I do usłyszenia w kolejnych odcinkach audycji.

Agnieszka


 

Spodobało Ci się? Podziel się! Zajmie Ci to parę sekund... :*

Zostaw Komentarz