ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ, ABY MAILOWO OTRZYMAĆ SZCZEGÓŁY ZWIĄZANE ZE SPOTKANIAMI

OK, ZAPISUJĘ SIĘ!

OD STYCZNIA 2021 ZAPRASZAM WAS NA SPOTKANIA

Pomysł spotkań już dawno chodził mi po głowie. Zawsze pisałam, że podcast to dopiero początek i tą audycją budujemy społeczność Kobiet inteligentnych i wrażliwych, mając z tyłu głowy, że chciałabym, abyście mogły się w jakiś sposób spotykać i poznawać.

Po publikacji odcinka nr 79. Jak i gdzie poznawać PRZYJACIÓŁ w dorosłym życiu? otrzymałam od Was sporo wiadomości, w których pisałyście, że ten temat bardzo z Wami rezonuje. Szukacie miejsc, w których można porozmawiać na różne tematy i jednocześnie się spotkać. I takie, nawet wirtualne spotkania dla Słuchaczek to dla Was fajny pomysł. Obecnie pracuję nad realizacją tego pomysłu.

Zależy mi, aby spotkania odbywały się w małych grupach i choć online w jak najbardziej możliwy sposób łączyły osoby mieszkające w bliższej lub dalszej okolicy. Jeśli czujesz, że to coś dla Ciebie, zapisz się na listę. W polu "miasto" podaj miasto zamieszkania swoje, lub jeśli mieszkasz w bardzo małej miejscowości możesz też wpisać najbliższą większą miejscowość, do której potencjalnie mogłabyś dojechać. Nasze spotkania będą się odbywać online, ale zależy mi, abyście nie tylko mogły spędzać miło czas, ale także poznawać kogoś być może nawet z okolicy.

Niebawem wyślę więcej szczegółów do wszystkich zapisanych osób.

Jak widzisz po mojej minie na zdjęciu ten projekt to dla mnie spore emocje. Czuję ogromną ekscytację, ale także lekki stres. Spotkania grupowe to dla mnie nadal temat stresogenny, pomimo tego, że kocham rozmawiać i poznawać nowe ciekawe osoby. Dlatego zrobię wszystko, abyśmy podczas tych spotkań czuły się jak najbardziej swobodnie. ;*

Zapraszam Cię na razie do zapisu, a już niebawem mam nadzieję także na nasze pierwsze spotkanie. 

OK, ZAPISUJĘ SIĘ!