Słuchasz podcastu i czujesz się jak na kawie z koleżanką? 

Często po odcinku masz poczucie, że jest tyle ciekawych wątków i myśli, że najchętniej przyłączyłabyś się do rozmowy?

Miewasz ochotę, aby napisać maila czy komentarz do odcinka, ale potem jakoś trudno Ci to zebrać w całość?

Brakuje Ci czasem osób czy przestrzeni, aby porozmawiać na tematy, które pojawiają się w podcaście, albo te związane z Twoim rozwojem wewnętrznym?

Rozumiem to w pełni.

 

DLATEGO W TYM ROKU POSTANOWIŁAM ROZSZERZYĆ PODCAST O NASZE SPOTKANIA, NA KTÓRE Z CAŁEGO SERCA CIĘ ZAPRASZAM.

 

Podcast to nie tylko moje rozmowy z Gościniami. To żywa społeczność cudownych, inteligentnych Słuchaczek. Podczas spotkań możemy w małych grupach porozmawiać, a przy okazji lepiej się poznać.

Jesteśmy już po naszych pierwszych dwóch spotkaniach i bardzo szczerze mogę Ci napisać, że było FANTASTYCZNIE. I nie są to przesadzone słowa. 

Niesamowite jest to, jak różne jesteśmy, pod wieloma względami, a jednak - jak dobrze się nam rozmawia. I jak wiele dobrych emocji takie półtorej godzinne spotkanie może wnieść do życia.

 

CO O SPOTKANIACH PISZĄ JEGO PIERWSZE UCZESTNICZKI?

Było super. Trochę się bałam na początku, ale zdziwiłam się jak szybko poczułam się komfortowo w tym, przecież, nieznanym mi gronie. Podcast przyciąga otwartych poszukiwaczy. 💕

 


Moje odczucia po pierwszym spotkaniu? Bardzo bardzo dobre. :) Zazwyczaj źle się czuję w większej grupie (a 6 osób to dla mnie już większa grupa), a tutaj kultura rozmowy była niesłychanie wysoka, każda z nas mogła się czuć wysłuchana, każda dostawała swoje "5 minut". To było bardzo relaksujące doświadczenie, a jednocześnie dające kopa energetycznego. Przeciekawe są słuchaczki podcastu, a i Ty, Agnieszko, jesteś super w kontakcie bardziej osobistym.

 

Iza


Już po pierwszym spotkaniu wiem, że to strzał w dziesiątkę. 💕 Taki życiowy mastermind, który daje pozytywnego kopa na parę dni. Jestem zachwycona osobami, które ten podcast przyciąga, nie mogę się doczekać, kiedy poznam kolejne.


Te spotkania są jak powiew wiosennego powietrza, które wpada przez otwarte okno. W często dusznym i nieprzyjaznym naszej psychice świecie social mediów udało się Agnieszce stworzyć miejsce, które osobom wrażliwym, zagubionym i przytłoczonym codziennością, daje wytchnienie i spokój. Wierzę, że z czasem będzie to też poczucie przynależności do wyjątkowej wspólnoty. Potrzebowałam czasu, żeby zrozumieć, jak ważna jest dla mnie uważna, czuła obecność innych kobiet. Te spotkania są na mojej liście rzeczy, które mnie odżywiają- obok jogi, spacerów po lesie i kilku innych „doładowywaczy”.

 

Anna Mizrahi


Spotkania, które organizuje Agnieszka są integralną częścią podcast'u i dają one możliwość słuchaczkom porozmawianie na tematy poruszane w odcinkach. Dyskusja odbywa się w przyjaznej i dojrzałej atmosferze. Agnieszce udało się stworzyć bezpieczną i miłą przestrzeń dla kobiet.

 

Magdalena


Gorąco zachęcam do udziału w spotkaniach dla słuchaczek podcastu "W związku z życiem", bo odbywają się one w niezwykle ciepłej i serdecznej atmosferze. Dają możliwość poznania innych wartościowych kobiet oraz rozmowy z nimi na głębszym poziomie. To naprawdę ciekawa przygoda. I dużo pozytywnej ekscytacji - możliwość usłyszenia Agnieszki w swoich słuchawkach już na innych zasadach niż podczas słuchania audycji :). Na pewno to świetny sposób na podniesienie poziomu endorfin :).

 

Monika


Myślałam że dziwnie będzie poznać kilka nowych osób na raz, ale po chwili okazało się że mamy te same głębokie przemyślenia. Wreszcie jest z kim pogadać o tematach podcastowych i nie tylko. A prowadząca - czułam jakbyśmy się znały kopę lat.

JAK WYGLĄDA TAKIE SPOTKANIE?

Każde spotkanie odbywa się online w grupie maksymalnie do 6 osób (ze mną włącznie). Widzimy się i słyszymy nawzajem. Spotkanie trwa półtorej godziny.

Na początku każda z nas się przedstawia. Możesz krótko opowiedzieć o sobie. Możesz powiedzieć tylko "cześć" i jak masz na imię, a możesz powiedzieć dlaczego dołączyłaś do spotkań, gdzie mieszkasz. Tak jak czujesz się komfortowo na początku.

Następnie inicjuję temat. Temat ustalamy przed spotkaniem. Zazwyczaj łączy się podcastowymi odcinkami, ale poruszamy się w kręgu tematów ważnych i ciekawych dla nas. Nie obce są nam w rozmowie "dygresje do dygresji".

Każda z nas mówi co myśli, czuje, poznajemy swoje punkty widzenia. Trochę klub dyskusyjny, a trochę luźne, koleżeńskie spotkanie przy kawie, herbacie. :) 

TERMINY NAJBLIŻSZYCH SPOTKAŃ

SIERPIEŃ

2.08.2021 godz. 20.30

Było to ostatnie nasze spotkanie przed "przerwą wakacyjną". 

Kolejny termin spotkania pojawi się w 2. poł. września :) 

JAK MOŻESZ DOŁĄCZYĆ?

Na ten moment spotkania są dla osób wspierających podcast poprzez Patronite, z miesięczną kwotą 19 zł. Każda osoba ma możliwość cyklicznego udziału w spotkaniach. 

Aby wziąć w nich udział należy dołączyć do grona Patronek z subskrypcją 19 zł / mc

DOŁĄCZ DO NAS

 

Po dołączeniu do grona Patronek otrzymasz ode mnie email ze szczegółami dotyczącymi spotkań zapisem na konkretny termin i wyborem godziny.

MASZ OCHOTĘ, A TROCHĘ SIĘ WAHASZ?

Jeśli czujesz, że spotkania to fajny pomysł, ale wahasz się, albo nie chcesz lub nie możesz pozwolić sobie teraz na wsparcie podcastu poprzez Patronite w wyższej kwocie pamiętaj, że każda Patronka niezależnie od kwoty wsparcia otrzymuje też dostęp do zamkniętego profilu na Instagramie, na którym będziemy się od czasu do czasu spotykać w większym, ale zamkniętym gronie na live’ach itp. To też będzie forma, w której możemy się lepiej poznawać i rozmawiać na tematy poruszane w odcinkach.

DOŁĄCZ DO NAS

ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ, ABY MAILOWO OTRZYMAĆ SZCZEGÓŁY ZWIĄZANE Z KOLEJNYMI SPOTKANIAMI

OK, ZAPISUJĘ SIĘ!

WIDZIMY SIĘ NA SPOTKANIU? :)

Przyznam szczerze, że pomysł spotkań długo dojrzewał w mojej głowie. Z jednej strony wydawał się fantastyczny, a z drugiej strony mnie przerażał.

Nie zrozum mnie źle, kocham rozmawiać, generalnie dobrze się czuję w towarzystwie inteligentnych ludzi, ale poznawanie nowych ludzi mnie stresuje. To nie jest dla mnie bułka z masłem. Ale wiem ile cudownej energii przynoszą mi takie spotkania i rozmowy.

Dlatego też stworzyłam ten podcast i zapraszam Was na spotkania. Po naszych pierwszych spotkaniach wiem, że podcastu słuchają cudowne, inteligentne Kobiety. Jesteśmy różne, ale łączy nas ciekawość i otwartość. Ze swojej strony dokładam wszelkich starań, aby każda z Was czuła się komfortowo na takim spotkaniu i była zaproszona do rozmowy.

Jeśli chciałabyś mnie o coś jeszcze zapytać przed dołączeniem - nie wahaj się napisz śmiało maila albo bezpośrednio do mnie na Instagramie

To zupełnie nowy, ciekawy rozdział i cieszę się, że będziemy mogły go eksplorować wspólnie!

I powiem Ci, że te spotkania są dla mnie chyba jeszcze fajniejsze niż nagrywanie podcastu. ;)

Zapraszam Cię z całego serca, Agnieszka. 

MASZ PYTANIA? 

Jeśli masz dodatkowe pytania odnośnie spotkań napisz śmiało maila albo bezpośrednio do mnie na Instagramie.