Odc. 38. Jesienna MELANCHOLIA.

with Brak komentarzy

W 38. odcinku rozmawiamy o jesiennej melancholii.

Choć w tym roku jesień jest dla nas wyjątkowo łaskawa, bo przez większość dni sucha, słoneczna i kolorowa, to każda z nas zna przecież jej ponure oblicze.

O tym obliczu, które potrafi mocno wpływać na nasz nastrój i chęć do życia rozmawiamy w dzisiejszym odcinku. Spieramy się trochę o to, czy melancholia to pozytywny czy negatywny stan. Podczas rozmowy okazuje się, że rozumiemy ją zupełnie inaczej. Z jednej strony melancholia może być synonimem depresji, a z drugiej kojarzyć się z przyjemnymi momentami wyciszenia i zwolnienia, które tak nam  jak i całej naturze są bardzo potrzebne.

Jeśli określenie jesienna melancholia budzi w tobie jakiekolwiek emocje, koniecznie posłuchaj najnowszego odcinka. I napisz w komentarzu, lub bardziej osobiście – w mailu, jakie emocje towarzyszą Ci podczas jesieni. :*

Ten odcinek jest trochę inny niż wszystkie, bo nagrywany w „ekstremalnych” warunkach (wrażliwe ucho może nawet usłyszeć trzecią osóbkę, która towarzyszyła nam podczas nagrania 😉 ). Dlatego przepraszamy za jakość dźwięku. Zastanawiałyśmy się przez chwilę, czy udostępniać tę rozmowę, jednak stwierdziłyśmy, że temat był dla nas ważny, a rozmowa pełna ciekawych wątków, że chcemy się nią podzielić.

ZAPRASZAMY CIĘ DO WYSŁUCHANIA ODCINKA AUDYCJI (PODCASTU) 

na SoundCloud

lub na YouTube

 


Notatki z rozmowy: 

♥ Wpis Agnieszki o jesiennej melancholii TU.


Słuchaj audycji na:

YouTube (tu) (zasubskrybuj kanał, aby dostawać powiadomienia o nowych odcinkach);

iTunes (tu) (jeśli dodasz opinię, będzie nas coraz więcej);

 Soundcloud (tu) (dodaj nas do ulubionych);

 aplikacji do podcastów (wpisz w wyszukiwarkę: W związku z życiem).


LUBISZ NASZĄ AUDYCJĘ? 

Dodaj krótką RECENZJĘ (wystarczy jedno lub dwa zdania) w miejscu, gdzie słuchasz naszej audycji. Dzięki temu będziemy mogły zbudować społeczność Kobiet, które dzielą wartośći i zainteresowania. 🙂


Damy Ci znać o nowej rozmowie.

Chcesz? 

TAK, CHCĘ!

ZAPISZ MNIE NA LISTĘ

Leave a Reply