Łączy nas wiele...

Zainteresowania. Poziom wrażliwości. Idealizm (tak, wiemy jak to może brzmieć, ale uwierz nam, że potrafimy też twardo stąpać po ziemi). Talenty Gallupa (Intellection i Input). Poczucie humoru. Macierzyństwo. Potrzeba bycia autentyczną.

Mamy nawet wspólną Przyjaciółkę (jak się nadawno, zupełnie przypadkiem okazało). Dlatego nie zdziw się, że czasem będziemy wspominać o Hance. 😉

ROZMOWA jest dla nas czymś więcej niż wymianą słów. Dodaje energii, radości i tego niesamowitego poczucia, że warto być Człowiekiem.

Nagrywamy i publikujemy rozmowy o życiu, aby stworzyć przestrzeń dla Kobiet podobnych do nas. Zapraszamy Cię do rozmowy (POSŁUCHAJ>>>).

Gdy nie rozmawiamy, nucimy pod nosem słowa: "All you need is TALK."


MAŁGORZATA PAWLIŃSKA

 

Dla uzdrowienia swojego związku z życiem przerwałam kuszącą karierę w finansach i totalnie zatopiłam się w ŚWIECIE PSYCHOLOGII.

Do tego stopnia, że poza nim w ogóle nie wiem, co się na świecie dzieje... 🙂

Znajdziesz mnie na stronie - pawlinska.com .

AGNIESZKA PIEKARSKA

 

Od dziecka byłam nazywana Ruskim Filozofem. Dziś tworzę stronę Arabella O’Baker, wyrażając swój mocno zindywidualizowany, Kobiecy Punkt Myślenia.

Uderzam mocnymi pytaniami, piszę pół żartem, pół serio. Moją tajną bronią jest bezkompromisowa szczerość i poczucie humoru. Nie obca jest mi autoironia. 

Agnieszka Piekarska

Zapisz się na listę, abyśmy mogły przesyłać Ci powiadomienia o nowych odcinkach.