Łączy nas wiele.

Zainteresowania. Poziom wrażliwości. Idealizm (tak, wiemy jak to może brzmieć, ale uwierz nam, że potrafimy też twardo stąpać po ziemi). Talenty Gallupa (Intellection i Input). Poczucie humoru. Macierzyństwo. Potrzeba bycia autentyczną.

Mamy nawet wspólną Przyjaciółkę (jak się nadawno, zupełnie przypadkiem okazało). Dlatego nie zdziw się, że czasem będziemy wspominać o Hance. 😉

ROZMOWA jest dla nas czymś więcej niż wymianą słów. Dodaje energii, radości i tego niesamowietego poczucia, że warto być Człowiekiem. 

Nagrywamy i publikujemy rozmowy o życiu, aby stworzyć przestrzeń dla Kobiet podobnych do nas. Dlatego zapraszamy Cię do rozmowy.

Gdy nie rozmawiamy, nucimy pod nosem słowa: "All you need is TALK.".


 

MAŁGORZATA PAWLIŃSKA

 

Dla uzdrowienia swojego związku z życiem przerwałam kuszącą karierę w finansach i totalnie zatopiłam się w ŚWIECIE PSYCHOLOGII. Do tego stopnia, że poza nim w ogóle nie wiem, co się na świecie dzieje... 🙂

Znajdziesz mnie na stronie - pawlinska.com .


 

AGNIESZKA PIEKARSKA

 

Od dziecka byłam nazywana Ruskim Filozofem. Dziś  tworzę jako Arabella O’Baker, wyrażając swój mocno zindywidualizowany, Kobiecy Punkt Myślenia. Uderzam mocnymi pytaniami, jestem dociekliwa i z radością odkrywam kobiecą, słowiańską, naturę.

Znajdziesz mnie na najmniej widocznym blogu w mediach społecznościowych - arabellaobaker.com .