W podkaście mam przyjemność rozmawiać z cudownymi Kobietami.

Poznaj je wszystkie.

Małgorzata Pawlińska 

Małgosię trudno nazwać Gościnią, ponieważ przez długi czas była współtwórczynią podkastu. Idea audycji wyrosła z naszych przyjacielskich rozmów, o czym możesz posłuchać na stronie o podkaście. Małgosia jest psychologiem i coachem. Specjalizuje się w tematach depresji, odporności psychicznej, wysokiej wrażliwości, a także terapii ACT.

NASZE WSPÓLNE ODCINKI: od 1 do 16; od 18 do 63; od 66 do 70.


 

Małgorzata Pawlińska

Joanna Chmura

Joasia jest psychologiem i coachem. Pracuje z klientami indywidualnymi i biznesowymi w tematyce wewnętrznego przywództwa i związanych z nim: autentyczności, poczucia własnej wartości oraz odwagi. Prowadzi warsztaty, wykłady, webinaria oraz sesje indywidualne. Jej wiodącą inspiracją jest dr Brené Brown, u której uczyła się z pierwszej ręki w Huston. Joasia jako jedyna osoba z Europy, należy do jej zespołu międzynarodowych mówców Dare to Lead™ Speaking Team.

POSŁUCHAJ NASZEJ ROZMOWY

Odc. 17. Odwaga do bycia AUTENTYCZNĄ. Rozmowa z Joanną Chmurą.


 

Joanna Chmura

Monika Baczewska - Alexandropoulou

Monika jest twórczynią marki Love Simple creations oraz sklepu internetowego LoveSimple, w którym możesz znaleźć przepiękne i mega funkcjonalne kalendarze, planery oraz inne dodatki do biura. Na co dzień mieszka w Atenach z mężem Grekiem i dwoma córkami, które kocha nad życie. 

POSŁUCHAJ NASZYCH ROZMÓW 


 

Monika Baczwska podkast

Agnieszka Pacyga Łebek

Agnieszka jest dyplomowanym psychoterapeutą psychodynamicznym i dyplomowanym socjoterapeutą oraz trenerem komunikacji interpersonalnej. Zajmuje się leczeniem zaburzeń nerwicowych, depresji oraz zaburzeń osobowości u osób dorosłych. Autorka unikatowej na rynku książki dla dzieci o emigracji „Wlazł kotek na płotek i szprecha”, którą napisała i wydała, aby pomagać dzieciom oswoić temat mieszkania za granicą. Na co dzień pracuje w gabinecie w Gliwicach oraz udziela konsultacji online.

POSŁUCHAJ NASZEJ ROZMOWY 

Odc. 71. Zdrowie psychiczne w czasach kryzysu.


 

Agnieszka Pacyga Łebek podkast

Małgorzata Zięba

Małgosia jest psychodietetyczką i coachem. Poprzez pracę indywidualną w gabinecie, artykuły, ebooki oraz kursy online pomaga kobietom uzdrowić ich relacje z jedzeniem. Specjalizuje się w problemach związanych z jedzeniem emocjonalnym, błędnym kołem diet i efektów jojo. Pomaga kobietom uczyć się jeść uważniej i intuicyjnie.

POSŁUCHAJ NASZYCH ROZMÓW 


 

Małgorzata Zięba podkast

Małgorzata Budzich

Małgosia stworzyła Odnawialnię - blog, który jest miejscem wymiany doświadczeń i inspiracji, jak sprytnie ogarniać samodzielną renowację mebli w domowych warunkach. Jest autorką książki "Meble od nowa. Domowe renowacje" wydaną w 2019 r. oraz prowadzi warsztaty odnawiania starych mebli.

POSŁUCHAJ NASZYCH ROZMÓW 


 

Małgorzata Budzich podkast